[vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Jojobový olej
Má regenerační schopnosti, dobře se vstřebává a reguluje vlhkost pokožky. Díky přirozenému ochrannému faktoru se pleť stává odolnou proti vnějším vlivům.

Arganový olej BIO
Silný anti-aging efekt, vysoký obsah vitamínu E a skvalenu, ideální na stárnoucí pleť . Napomáhá vyživovat, zvláčňovat, regenerovat, a navracet pokožce pružnost a elasticitu.

Amarantový olej

Olej ze semen má výjimečné hydratační a regenerační vlastnosti. Ocení ho lidé se suchou pokožkou i stárnoucí pleť s vráskami. Je vzácný, protože obsahuje dva významné antioxidanty – vitamín E a skvalen.

Geranium Růžové BIO
Svěží květové aroma s jemnými tóny růže. Olej má protizánětlivé a protikřečové účinky, výborně ošetřuje suchou a zánětlivou pokožku.

EO Růže stolistá
Sytá, květinová, jemně sladká vůně. Pročišťuje, reguluje a tonizuje pokožku

EO Santal BIO
Sladká teplá dřevito-balzamická, vůně. Má zklidňující a protizánětlivé účinky, posiluje lymfatický systém, působí hojivě na suchou kůži či ekzémy.

Vitamín E
Přírodní konzervant. Je nezbytnou součástí přípravků určených k ošetření pokožky při akné, dermatitidách, ekzémech a špatně se hojících ránách. Působí také jako vynikající antioxidant, stabilizuje řadu látek a prodlužuje trvanlivost kosmetických preparátů.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”10771″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”10762″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]