[vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

NEROLI HYDROLÁT
Květinová voda z čerstvých květů pomerančovníku. Navrací vitalitu a zářivý vzhled, vyhlazuje povrch pleti a a zanechává ji hebkou a vláčnou. pokožka zůstává hebká a vláčná.

 

RŮŽE STOLISTÁ HYDROLÁT

Hydrolát z růže stolisté pleť tonizuje, osvěžuje a zjemňuje pleť. Je vhodný pro všechny typy pleti,  zvláště pak pro citlivou, suchou, zralou a dětskou pleť. Blahodárně působí na pleť se sklonem k zarudnutí a zánětům.

 

GLUCOMANNAN

Chrání před UV zářením. Reguluje zánětlivé procesy v kůži. Podporuje procesy oprav DNA. Získává se alkalickou extrakcí z buněčné stěny kvasinek Candida utilis, pěstovaných za zvláštních podmínek.

SCHIZOPHYLLAN

Zvyšuje metabolismus buněčné energie a imunitní systém. Zvyšuje produkci kolagenu a snižuje jeho degradaci.

 

SKLEROTIUM GUM

Přírodní polysacharid získaný fermentací vláknité houby zvané Sclerotium rolfsii. Má přirozené vyhlazovací a zjemňující účinky, podporuje hydrataci a předností je, že uklidňuje.

 

SACHARÓZA STEARÁT

V přírodě se sSacharóza vyskytuje ve většině druhů ovoce a zeleniny, nejčastěji se získává z cukrové třtiny a cukrové řepy. Funguje jako změkčovač a kondicionér, pokožku hydratuje, zjemňuje a vyhlazuje její strukturu.

 

LEUCIDAL

100%  přírodní konzervant. Vyrábí se fermentací ředkviček bakteriemi Leuconostoc Kimchii, obsahuje peptidy s antibakteriálními vlastnostmi.

 

Pentylene Glycol, Phenylpropanol

Přírodní, synergická směs která umožňuje konzervovat kosmetické produkty.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”11220″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]