VOŇAVÉ BALÍČKY – na počátku stála myšlenka

Zbožňujeme šperky.
Jsme klenotnictví sídlící v samém srdci Prahy, v elegantní kupoli s překrásným výhledem na Národní muzeum. Vzhledem k tomu, že naši zákazníci pro nás představují alfu omegu celého byznysu, přemýšleli jsme, jak jejich zážitek z nakupování ještě více zpříjemnit.

Je nám jasné, že zákazník nenakupuje pouze produkt, ale kupuje si pocit, který z něj chce mít.
Přišli jsme proto s nápadem voňavých balíčků. Čich je přeci ten, který nejlépe vyvolá vzpomínky
a přenese vás v čase.

A když jsme jednoho krásného dne brouzdali po Lemarketu a zastavili jsme se u stánku s přírodní kosmetikou JAGAIA, měli jsme jasno. Díky šikovné Denise se nápad s voňavými balíčky mohl stát skutečností.

Tvorba naší vlastní vůně pro nás byla zajímavým a jedinečným zážitkem. Denise stačilo pouze několik charakteristických přídavných jmen, které by popsaly naše klenotnictví, aby doslova vykouzlila unikátní parfém na míru přímo pro nás. A tak na základě hesel jako “young”, “fresh”, “pastel colours”, “transparent” nebo “innovative”, namíchala 8 vzorečků, ze kterých jsme si mohli vybírat. A že nám to neudělala jednoduché!

Dilema s výběrem toho nejdokonalejšího jsme nakonec rozsekli a vybrali delikátní, mladistvou vůni tvořenou originální směsí éterických olejů – přírodní parfém s hyacintem, mangem a azalkou
s dynamickým názvem EPPI No. 5.

Našim zákazníkům tak jejich třpytivý šperk doputuje v jedinečném balení.
Balíček se stužkou, s osobním vzkazem a drobnou pozorností teď bude navíc doplněný voňavým zážitkem aplikovaným na hedvábném papíře.
Pastva pro všechny smysly!

Osobitý přístup, podmanivá vůně.

Děkujeme!

Tým Eppi ♥

www.eppi.cz