01
Why Zenami

Parfémy za hranicemi vůní

Moderní botanické parfémy, které obsahují pouze čisté přírodní extrakty, absoluty a esence. Díky tomu zůstávají stále živé a opravdové. Jejich originalitu podtrhují unikátní flakóny z čirého skla, které se inspirují tradičním způsobem nanášení.


Při jejich tvorbě oživujeme původní postupy, které přistupují ke kompozici parfému jako k umění. Inspirujeme se alchymií, naši vizí a intuicí. Vracíme spojení ženy a vůně skutečný přirozený význam. S vůní se probouzíme, rozkvétáme, žijeme. S odvahou být takové, jakými si přejeme. Jsme ZENAMI.


Vůně květů, listů, kořenů a natí… vůně Života.

02
Why Zenami

První přivonění...

Vůně nikdy neexistuje jen sama o sobě. Vždy je součástí komplexního světa, který nás na sebe upozorňuje pestrou škálou dalších vjemů.


Propojení parfému s vaší jedinečnou Vůní se tak stává alchymií a tvůrčím procesem přítomného okamžiku.


Proto jsou naše parfémy ZENAMI mimořádně funkční. Díky vysoké koncentraci esenciálních olejů harmonizují vaši náladu. Vyvolávají dávné vzpomínky a působí jako blahodárná aromaterapie. Pomáhají napojit se na sebe sama, na vnitřní ženu ve vás.

03
Why Zenami

Jsme transparentní ve výrobě i původu surovin

Naše parfémy jsou tvořeny pouze přírodními složkami, esencemi, extrakty a absoluty. Pečlivě volíme dodavatele a květinové farmy s dlouhou historií a specializací na konkrétní rostliny a způsoby získávání silic.


Zakládáme si na čerstvosti, bio kvalitě a udržitelném rozvoji. Naše parfémy jsou bez toxických látek, bez parabenů, nejsou testovány na zvířatech a jsou veganské. Jsme tak zdravou alternativou k syntetickým parfémům.


Jako základ používáme frakciovaný kokosový olej, který se rychle vstřebává a nezanechává mastný film.


Při navrhování kompozic se inspirujeme alchymií původních parfumérů, naší vizí a intuicí.


Všechny naše parfémy jsou vyráběné ručně v našem ateliéru a v malých nákladech tak, aby byla zachována jejich čerstvost.

04
Why Zenami

Filosofie komplexního zážitku

Okamžik nanášení parfému na tělo je intimním rituálem a naše parfémy do něj díky svému unikátnímu balení zapojují všechny smysly.


Pohled na flakón jako estetický zážitek… design je dílem české designérky Anety Kalouskové. Vychází z tradičního způsobu nanášení parfémů, jakožto intimního rituálu, při kterém může být žena jen sama se sebou.


Dotek chladivého skla na kůži… jako materiál pro ZENAMI flakón jsme zvolili čiré sklo, ručně foukané výhradně v českých sklárnách.


První přivonění… parfémy ZENAMI jsou mimořádně funkční. Díky vysoké koncentraci esenciálních olejů harmonizují vaši náladu. Vyvolávají dávné vzpomínky a působí jako blahodárná aromaterapie. Pomáhají napojit se na sebe sama, na vnitřní ženu ve vás.


To vše najdete v osobitém a nadčasovém balení studia Činčera, speciálně navrženém pro ZENAMI.

05
Why Zenami

Alchymie ženy

Značka ZENAMI se zrodila v dílně JAGAIA z potřeby vytvořit opravdu prémiový produkt pro ženy, kterému mohou věřit, a který má velké výhody pro jejich zdraví a psychiku – BOTANICKÝ PARFÉM. Parfém, který probudí vaše smysly, emoce, intuici, vzpomínky, lásku.


Vše děláme s touhou pomoci ženám na jejich cestě k sebepoznání skrz vůni. Přírodní složky nám pomáhají oživit a zbystřit naše smysly. Prostřednictvím parfému a jeho vůně se tak pomalu začnete více vnímat a prožívat.


Věříme, že naše parfémy budete milovat.