01

Jsme JAGAIA

Jsme autentická česká značka založená na vědě, léčivé síle rostlin a ženské energii. Naším cílem je, aby každá žena měla zdravou a přirozeně krásnou pleť. Vytváříme inovativní, jednoduchou a funkční přírodní kosmetiku, která respektuje cykly přírody. 

 

02

Rozumíme pleti

Díky zkušenostem z devítiletého vývoje našich produktů přesně známe potřeby ženské pleti. Víme, jak se chová na jaře a jak v létě, jaká je ve 30 nebo ve 40 letech. Co potřebuje mladá pokožka a co naopak ta zralá. Víme taky, co dělat s dehydratovanou nebo problematickou pletí. A právě proto jsou všechny naše receptury spolehlivě funkční.

03

Věříme každé kapce

S naší ONE DROP technologií vám ručíme za to, že každá kapka našich produktů obsahuje 100% přírodních účinných látek, které pleť potřebuje. Používáme aktivní látky ověřené studiemi (Bakuchiol, Tremella, kys. Hyaluronová, Peptidy) a jedinečné superpotraviny , vybrané pro jejich výkonnost a revitalizační účinky. 

04

Pečujeme
ve třech krocích

Zjistily jsme, že ženy o sebe mohou láskyplně pečovat, a při tom mít stále dostatek času na to ŽÍT a PROŽÍVAT. Náš koncept péče o pleť je založený na pouhých třech krocích, třech produktech a třech minutách vašeho času.