jagaia.cz_2023_o_nas_jsme jagaia

JSME JAGAIA

Jsme autentická česká značka založená na vědě, léčivé síle rostlin a ženské energii. Naším cílem je, aby každá žena měla zdravou a přirozeně krásnou pleť. Vytváříme inovativní, jednoduchou a funkční přírodní kosmetiku, která respektuje cykly přírody.

ROZUMÍME PLETI

Díky zkušenostem z devítiletého vývoje našich produktů přesně známe potřeby ženské pleti. Víme, jak se chová na jaře a jak v létě, jaká je ve 30 nebo ve 40 letech. Co potřebuje mladá pokožka a co naopak ta zralá. Víme taky, co dělat s dehydratovanou nebo problematickou pletí. A právě proto jsou všechny naše receptury spolehlivě funkční.

jagaia.cz_2023_rozumime
jagaia.cz_2023_one drop

VĚŘÍME KAŽDÉ KAPCE

S naší ONE DROP technologií vám ručíme za to, že každá kapka našich produktů obsahuje 100% přírodních účinných látek, které pleť potřebuje. Používáme aktivní látky ověřené studiemi (Bakuchiol, Tremella, kys. Hyaluronová, Peptidy) a jedinečné superpotraviny , vybrané pro jejich výkonnost a revitalizační účinky. Naše suroviny pochází z farem po celém světě. Osobně je vybíráme, a kontrolujeme tak jejich původ a kvalitu. Přidanou hodnotou všech našich produktů je jejich neopakovatelná vůně z přírodních esencí, absolutů a extraktů.

PEČUJEME VE TŘECH KROCÍCH

Zjistily jsme, že ženy o sebe mohou láskyplně pečovat, a při tom mít stále dostatek času na to ŽÍT a PROŽÍVAT. Náš koncept péče o pleť je založený na pouhých třech krocích, třech produktech a třech minutách vašeho času.

jagaia.cz_o_nas_3kroky